NSV12100UW3TCG
onsemi
Prodotto No:
NSV12100UW3TCG
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
3-WDFN (2x2)
Descrizione:
TRANS PNP 12V 1A 3WDFN
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Frequency - Transition 200MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 1 A
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 440mV @ 100mA, 1A
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 12 V
Supplier Device Package 3-WDFN (2x2)
Series -
Transistor Type PNP
Package / Case 3-WDFN Exposed Pad
Power - Max 740 mW
Mfr onsemi
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 500mA, 2V