onsemi
Prodotto No:
NSV45020AT1G
Produttore:
Pacchetto:
SOD-123
Batch:
-
Descrizione:
IC CURRENT REGULATOR 10% SOD123
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.34865
$3.4865
25
$0.3249
$8.1225
100
$0.24149
$24.149
250
$0.204326
$51.0815
500
$0.195054
$97.527
1000
$0.143963
$143.963
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Output | 20mA |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Function | Current Regulator |
| Accuracy | ±10% |
| Package / Case | SOD-123 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 45V |
| Base Product Number | NSV45020 |