onsemi
Prodotto No:
NSV45060JDT4G
Produttore:
Pacchetto:
DPAK
Batch:
-
Descrizione:
IC CURRENT REGULATOR 15% DPAK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.836
$0.836
10
$0.74765
$7.4765
25
$0.70908
$17.727
100
$0.544635
$54.4635
250
$0.48127
$120.3175
500
$0.455962
$227.981
1000
$0.354635
$354.635
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Current - Output | 100mA |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Function | Current Regulator |
| Accuracy | ±15% |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 45V |
| Base Product Number | NSV45060 |