NSV60101DMR6T1G
onsemi
Prodotto No:
NSV60101DMR6T1G
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
SC-74
Descrizione:
60V, 1A DUAL NPN LOW VCE(
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Frequency - Transition 200MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 1A
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 100mA, 1A
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 60V
Supplier Device Package SC-74
Series Automotive, AEC-Q101
Transistor Type 2 NPN (Dual)
Package / Case SC-74, SOT-457
Power - Max 530mW
Mfr onsemi
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 250 @ 100mA, 5V