NSVT65011MW6T1G
onsemi
Prodotto No:
NSVT65011MW6T1G
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
SC-88/SC70-6/SOT-363
Descrizione:
TRANS 2NPN 65V 0.1A SC88-6
In magazzino : 29978
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Frequency - Transition 100MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 5mA, 100mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 65V
Supplier Device Package SC-88/SC70-6/SOT-363
Series -
Transistor Type 2 NPN (Dual)
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Power - Max 380mW
Mfr onsemi
Current - Collector Cutoff (Max) 15nA (ICBO)
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V