Casa / Boxes / NSYCRN106300
minImg
NSYCRN106300
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN106300
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
CRN 1000X600X300 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 930in² (6000cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 39.370" L x 23.622" W (1000.00mm x 600.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Hinged Door
Thickness -
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 11.811" (300.00mm)