Casa / Boxes / NSYCRN106300P
minImg
NSYCRN106300P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN106300P
Descrizione:
ENCL. CRN106/300PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 930in² (6000cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 39.370" L x 23.622" W (1000.00mm x 600.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 11.811" (300.00mm)