Casa / Boxes / NSYCRN108300T
minImg
NSYCRN108300T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN108300T
Descrizione:
CRN 1000X800X300 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 1240in² (8000cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 39.370" L x 31.496" W (1000.00mm x 800.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 11.811" (300.00mm)