Casa / Boxes / NSYCRN23150
minImg
NSYCRN23150
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN23150
Descrizione:
ENCLOSURE CRN 23/150
Guida per l'utente
Area (L x W) 93.0in² (600cm²)
Color Light Gray
Material Metal, Steel
Size / Dimension 11.811" L x 7.874" W (300.00mm x 200.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door, Lid
Features -
Height 5.906" (150.00mm)