Casa / Boxes / NSYCRN252150
minImg
NSYCRN252150
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN252150
Descrizione:
CRN 250X200X150 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 77.6in² (501cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 9.843" L x 7.874" W (250.00mm x 200.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)