Casa / Boxes / NSYCRN325150P
minImg
NSYCRN325150P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN325150P
Descrizione:
ENCL. CRN3025/150PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 77.6in² (501cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 9.843" L x 7.874" W (250.00mm x 200.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)