Casa / Boxes / NSYCRN325150T
minImg
NSYCRN325150T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN325150T
Descrizione:
CRN 300X250X150 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 77.6in² (501cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 9.843" L x 7.874" W (250.00mm x 200.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)