Casa / Boxes / NSYCRN33150T
minImg
NSYCRN33150T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN33150T
Descrizione:
CRN 300X300X150 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 140in² (900cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 11.811" W (300.00mm x 300.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)