Casa / Boxes / NSYCRN33200P
minImg
NSYCRN33200P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN33200P
Descrizione:
ENCL. CRN33/200PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 140in² (900cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 11.811" W (300.00mm x 300.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)