Casa / Boxes / NSYCRN34200
minImg
NSYCRN34200
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN34200
Descrizione:
CRN 300X400X200 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 186in² (1200cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 15.748" W (300.00mm x 400.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)