Casa / Boxes / NSYCRN34200T
minImg
NSYCRN34200T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN34200T
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
CRN 300X400X200 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 186in² (1200cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 15.748" W (300.00mm x 400.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Hinged Door
Thickness -
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 7.874" (200.00mm)