Casa / Boxes / NSYCRN345150
minImg
NSYCRN345150
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN345150
Descrizione:
CRN 300X450X150 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 209in² (1348cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 11.811" L x 17.717" W (300.00mm x 450.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)