Casa / Boxes / NSYCRN43150T
minImg
NSYCRN43150T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN43150T
Descrizione:
CRN 400X300X150 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 186in² (1200cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 15.748" L x 11.811" W (400.00mm x 300.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)