Casa / Boxes / NSYCRN43200P
minImg
NSYCRN43200P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN43200P
Descrizione:
ENCL. CRN43/200PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 186in² (1200cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 15.748" L x 11.811" W (400.00mm x 300.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)