Casa / Boxes / NSYCRN46250
minImg
NSYCRN46250
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN46250
Descrizione:
CRN 400X600X250 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 372in² (2400cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 15.748" L x 23.622" W (400.00mm x 600.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 9.843" (250.00mm)