Casa / Boxes / NSYCRN54150T
minImg
NSYCRN54150T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN54150T
Descrizione:
CRN 500X400X150 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 310in² (2000cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 19.685" L x 15.748" W (500.00mm x 400.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)