Casa / Boxes / NSYCRN64150P
minImg
NSYCRN64150P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN64150P
Descrizione:
ENCL. CRN64/150PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 372in² (2400cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)