Casa / Boxes / NSYCRN64150T
minImg
NSYCRN64150T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN64150T
Descrizione:
CRN 600X400X150 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 372in² (2400cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 5.906" (150.00mm)