Casa / Boxes / NSYCRN64200T
minImg
NSYCRN64200T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN64200T
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
CRN 600X400X200 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 372in² (2400cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 23.622" L x 15.748" W (600.00mm x 400.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Hinged Door
Thickness -
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 7.874" (200.00mm)