Casa / Boxes / NSYCRN75200P
minImg
NSYCRN75200P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN75200P
Descrizione:
ENCL. CRN75/200PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 543in² (3500cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 27.559" L x 19.685" W (700.00mm x 500.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)