Casa / Boxes / NSYCRN86200T
minImg
NSYCRN86200T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN86200T
Descrizione:
CRN 800X600X200 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 744in² (4800cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 31.496" L x 23.622" W (800.00mm x 600.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)