Casa / Boxes / NSYCRN86300P
minImg
NSYCRN86300P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN86300P
Descrizione:
ENCL. CRN86/300PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 744in² (4800cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 31.496" L x 23.622" W (800.00mm x 600.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 11.811" (300.00mm)