Casa / Boxes / NSYCRN88200
minImg
NSYCRN88200
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN88200
Descrizione:
CRN 800X800X200 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 992in² (6401cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 31.496" L x 31.496" W (800.00mm x 800.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)