Casa / Boxes / NSYCRN88200P
minImg
NSYCRN88200P
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN88200P
Descrizione:
ENCL. CRN88/200PM
Guida per l'utente
Area (L x W) 992in² (6401cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 31.496" L x 31.496" W (800.00mm x 800.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 7.874" (200.00mm)