Casa / Boxes / NSYCRN88300
minImg
NSYCRN88300
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRN88300
Descrizione:
CRN WM ENCLOSURE 800X800X300
Guida per l'utente
Area (L x W) 992in² (6401cm²)
Color Gray
Material Metal, Steel
Size / Dimension 31.496" L x 31.496" W (800.00mm x 800.00mm)
Ratings IP66
Design Cover Included
Features -
Height 11.811" (300.00mm)