Casa / Boxes / NSYCRNG106400T
minImg
NSYCRNG106400T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRNG106400T
Descrizione:
CRNG 1000X600X400 GLAZED DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 930in² (6000cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 39.370" L x 23.622" W (1000.00mm x 600.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 15.748" (400.00mm)