Casa / Boxes / NSYCRNG108400
minImg
NSYCRNG108400
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRNG108400
Descrizione:
CRN 1000X800X400 ONE DOOR
Guida per l'utente
Area (L x W) 1240in² (8000cm²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 39.370" L x 31.496" W (1000.00mm x 800.00mm)
Ratings IP66
Design Hinged Door
Features -
Height 15.748" (400.00mm)