Casa / Boxes / NSYCRNG1212300D
minImg
NSYCRNG1212300D
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRNG1212300D
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
CRNG 1200X1200X300 TWO DOORS
Guida per l'utente
Area (L x W) 2243in² (1.447 m²)
Color Light Gray
Material Steel
Size / Dimension 47.244" L x 47.244" W (1200.00mm x 1200.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP55
Design Hinged Door
Thickness -
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 11.811" (300.00mm)