Casa / Boxes / NSYCRNG810300D
minImg
NSYCRNG810300D
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYCRNG810300D
Descrizione:
ENCLOSURES CRNG 810/300
Guida per l'utente
Area (L x W) 465in² (3000cm²)
Color Gray
Material Metal, Steel
Size / Dimension 39.370" L x 11.811" W (1000.00mm x 300.00mm)
Weight -
Ratings IP55
Design Cover Included, Hinged Door
Features -
Height 31.496" (800.00mm)