Casa / Boxes / NSYTBP191210H
minImg
NSYTBP191210H
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBP191210H
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBP1912/10
Guida per l'utente
Area (L x W) 35.9in² (232cm²)
Color Light Gray
Material Plastic, Polycarbonate
Size / Dimension 7.559" L x 4.764" W (192.00mm x 121.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Cover Included
Thickness 0.335" (8.50mm)
Series -
Container Type Box
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 4.134" (105.00mm)