Casa / Boxes / NSYTBS191210HT
minImg
NSYTBS191210HT
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS191210HT
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS1912/10T
Guida per l'utente
Area (L x W) 35.9in² (232cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 7.559" L x 4.764" W (192.00mm x 121.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.335" (8.50mm)
Features -
Height 4.134" (105.00mm)