Casa / Boxes / NSYTBS241910
minImg
NSYTBS241910
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS241910
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS2419/10B
Guida per l'utente
Area (L x W) 72.5in² (468cm²)
Color Light Gray
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Features -
Height 4.213" (107.00mm)