Casa / Boxes / NSYTBS241910HT
minImg
NSYTBS241910HT
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS241910HT
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS2419/10T
Guida per l'utente
Area (L x W) 72.5in² (468cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Series -
Container Type Box
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 4.213" (107.00mm)