Casa / Boxes / NSYTBS241912H
minImg
NSYTBS241912H
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS241912H
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS2419/12
Guida per l'utente
Area (L x W) 72.5in² (468cm²)
Color Light Gray
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Features -
Height 5.000" (127.00mm)