Casa / Boxes / NSYTBS24198
minImg
NSYTBS24198
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS24198
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS2419/8
Guida per l'utente
Area (L x W) 72.5in² (468cm²)
Color Light Gray
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 9.488" L x 7.638" W (241.00mm x 194.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Features -
Height 3.425" (87.00mm)