Casa / Boxes / NSYTBS292416HT
minImg
NSYTBS292416HT
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS292416HT
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS2924/16T
Guida per l'utente
Area (L x W) 109in² (700cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 11.457" L x 9.488" W (291.00mm x 241.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Features -
Height 6.614" (168.00mm)