Casa / Boxes / NSYTBS342912T
minImg
NSYTBS342912T
Schneider Electric
Prodotto No:
NSYTBS342912T
Descrizione:
INDUSTRIAL BOXES IBS3429/12T
Guida per l'utente
Area (L x W) 154in² (994cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Plastic, ABS
Size / Dimension 13.425" L x 11.457" W (341.00mm x 291.00mm)
Design Cover Included
Thickness 0.315" (8.00mm)
Features -
Height 5.039" (128.00mm)