NT22L33-QFN
Semtech Corporation
Prodotto No:
NT22L33-QFN
Pacchetto:
24-QFN
Descrizione:
IC LASER DRVR 1.25GBPS 5V 24QFN
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Current - Bias 80 mA
Supplier Device Package 24-QFN
Series -
Type Laser Diode Driver
Current - Modulation 70mA
Data Rate 1.25Gbps
Package / Case -
Voltage - Supply 3.3V, 5V