NT28L90-QFN
Semtech Corporation
Prodotto No:
NT28L90-QFN
Pacchetto:
28-QFN
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC LASER DRVR 2.5GBPS 3.3V 28QFN
Product Status Active
Current - Bias 100 mA
Supplier Device Package 28-QFN
Series -
Type Laser Diode Driver
Current - Modulation 90mA
Data Rate 2.5Gbps
Package / Case -
Voltage - Supply 3.3V