onsemi
Prodotto No:
NUP1301ML3T1G
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3 (TO-236)
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 70VWM SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.28215
$2.8215
100
$0.176035
$17.6035
500
$0.120441
$60.2205
1000
$0.092644
$92.644
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | Automotive |
| Capacitance @ Frequency | 0.9pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 70V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 70V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NUP1301 |