onsemi
Prodotto No:
NUP2128WTT1G
Produttore:
Pacchetto:
SC-70-3 (SOT323)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TVS DIODE 26.5VWM 50VC SC70
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Bidirectional Channels | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3.5A (8/20µs) |
| Applications | CAN |
| Capacitance @ Frequency | 11.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 150W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SC-70-3 (SOT323) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 50V |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 26.5V (Max) |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NUP2128 |