onsemi
Prodotto No:
NUP4301MR6T1G
Produttore:
Pacchetto:
SC-74
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE SC74
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.38
$0.38
10
$0.285
$2.85
100
$0.17727
$17.727
500
$0.121315
$60.6575
1000
$0.093318
$93.318
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 1.6pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 70V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-74 |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | NUP4301 |