onsemi
Prodotto No:
NV34C04MU3VTG
Produttore:
Pacchetto:
8-UDFN-EP (2x3)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8UDFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 512 x 8, 256 x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-UDFN-EP (2x3) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |
| Memory Size | 4Kbit |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | NV34C04 |