NVMYS012N10MCLTWG
onsemi
Prodotto No:
NVMYS012N10MCLTWG
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
LFPAK4 (5x6)
Descrizione:
PTNG 100V LL LFPAK4
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
FET Feature -
FET Type N-Channel
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1338 pF @ 50 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19 nC @ 10 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.2mOhm @ 14A, 10V
Supplier Device Package LFPAK4 (5x6)
Vgs(th) (Max) @ Id 3V @ 77µA
Drain to Source Voltage (Vdss) 100 V
Series Automotive, AEC-Q101
Power Dissipation (Max) 3.6W (Ta), 72W (Tc)
Package / Case SOT-1023, 4-LFPAK
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Mfr onsemi
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 11.6A (Ta), 52A (Tc)
Vgs (Max) ±20V
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V