Casa / IGBT Modules / NXH25T120L2Q1PG
minImg
NXH25T120L2Q1PG
onsemi
Prodotto No:
NXH25T120L2Q1PG
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
44-PIM (71x37.4)
Descrizione:
PIM Q1 3 CHANNEL T-TYPE NPC 25A
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes
Configuration Three Phase Inverter
Current - Collector (Ic) (Max) 25 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 8.502 nF @ 20 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200 V
Supplier Device Package 44-PIM (71x37.4)
Series -
Input Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 25A
Package / Case Module
Power - Max 81 W